Програма

2012г. - 2013г.

25/08/2012г. 19:00ч.
1 Ювентус 2-1 Парма
02/09/2012г. 19:00ч.
2 Удинезе 1-4 Ювентус
16/09/2012г. 16:00ч.
3 Дженоа 1-3 Ювентус
22/09/2012г. 21:45ч.
4 Ювентус 2-0 Киево
25/09/2012г. 21:45ч.
5 Фиорентина 0-0 Ювентус
29/09/2012г. 21:45ч.
6 Ювентус 4-1 Рома
07/10/2012г. 16:00ч.
7 Сиена 1-2 Ювентус
20/10/2012г. 19:00ч.
8 Ювентус 2-0 Наполи
28/10/2012г. 13:30ч.
9 Катаня 0-1 Ювентус
31/10/2012г. 21:45ч.
10 Ювентус 2-1 Болоня
03/11/2012г. 21:45ч.
11 Ювентус 1-3 Интер
10/11/2012г. 21:45ч.
12 Пескара 1-6 Ювентус
17/11/2012г. 19:00ч.
13 Ювентус 0-0 Лацио
25/11/2012г. 21:45ч.
14 Милан 1-0 Ювентус
01/12/2012г. 21:45ч.
15 Ювентус 3-0 Торино
09/12/2012г. 16:00ч.
16 Палермо 0-1 Ювентус
16/12/2012г. 16:00ч.
17 Ювентус 3-0 Аталанта
21/12/2012г. 21:45ч.
18 Каляри 1-3 Ювентус
06/01/2013г. 216:00ч.
19 Ювентус 1-2 Сампдория
13/01/2013г. 16:00ч.
20 Парма 1-1 Ювентус
20/01/2013г. 16:00ч.
21 Ювентус 4-0 Удинезе
26/01/2013г. 16:00ч.
22 Ювентус 1-1 Дженоа
03/02/2013г. 13:30ч.
23 Киево 1-2 Ювентус
09/02/2013г. 19:00ч.
24 Ювентус 2-0 Фиорентина
16/02/2013г. 21:45ч.
25 Рома 1-0 Ювентус
24/02/2013г. 16:00ч.
26 Ювентус 3-0 Сиена
01/03/2013г. 21:45ч.
27 Наполи 1-1 Ювентус
10/03/2013г. 16:00ч.
28 Ювентус 1-0 Катаня
16/03/2013г. 21:45ч.
29 Болоня 0-2 Ювентус
30/03/2013г. 16:00ч.
30 Интер 1-2 Ювентус
06/04/2013г. 19:00ч.
31 Ювентус 2-1 Пескара
15/04/2013г. 21:45ч.
32 Лацио 0-2 Ювентус
21/04/2013г. 21:45ч.
33 Ювентус 1-0 Милан
28/04/2013г. 16:00ч.
34 Торино 0-2 Ювентус
05/05/2013г. 16:00ч.
35 Ювентус 1-0 Палермо
08/05/2013г. 21:45ч.
36 Аталанта X-X Ювентус
11/05/2013г. 21:45ч.
37 Ювентус X-X Каляри
19/05/2013г. 21:45ч.
38 Сампдория X-X Ювентус

* Италианската федерация си запазва правото да променя първоначалните дати и часове на срещите.

 

Пълен жребий за плейофите на Лига Европа
Written by Янко   
Friday, 06 August 2010 18:50
europa_league_sorteggi.jpgДнес в централата на УЕФА в Нион бе изтеглен жребият за плейофната фаза на Лига Европа.

Първите мачове са на 19 август, докато реваншите са седмица по-късно на 26 август.

Победителите от двойките се класират за груповата фаза на турнира, като жребият за него ще бъде в края на август - на 27ми.

34 двубоя ще определят участниците, които ще допълнят групите на Лига Европа.

Пари Сен Жермен (Франция) - Макаби Тел Авив (Израел)

Байер Леверкузен (Германия) - Таврия (Украйна)

ЦСКА Москва (Русия) - Анортозис (Кипър)

Хайдук Сплит (Хърватия) - Униря Урзичени (Румъния)

Фейенорд (Холандия) - Гент (Белгия)

Генк (Белгия) - Порто (Португалия)

Арис Солун (Гърция) - Аустрия Виена (Австрия)

Галатасарай (Турция) - Карпати Лвов (Украйна)

Палермо (Италия) - Марибор (Словения)

Брюж (Белгия) - Динамо Минск (Беларус)

Омония (Кипър) - Металист Харков (Украйна)

Васлуй (Румъния) - Лил (Франция)

Наполи (Италия) - Елфсборг (Швеция)

Спортинг Лисабон (Португалия) - Брьондби (Дания)

Грасхопър (Швейцария) - Стяуа (Румъния)

Ливърпул (Англия) - Трабзонспор (Турция)

Селтик (Шотландия) - Утрехт (Холандия)

Борусия Дортмунд (Германия) - Карабах (Казахстан)

Щурм Грац (Австрия) - Ювентус (Италия)

Хетафе (Испания) - Апоел (Кипър)

Дънди Юнайтед (Шотландия) - АЕК (Гърция)

АЗ Алкмаар (Холандия) - Актобе (Казахстан)

Днепър (Украйна) - Лех Познан (Полша)

Рапид Виена (Австрия) - Астън Вила (Англия)

Бешикташ (Турция) - ХИК Хелзинки (Финландия)

Слован Братислава (Словакия) - Щутгарт (Германия)

Сибир Новосибирск (Русия) - ПСВ Айндховен (Холандия)

БАТЕ Борисов (Беларус) - Маритимо (Португалия)

Лозана (Швейцария) - Локомотив Москва (Русия)

Дьор Ето (Унгария) - Динамо Загреб (Хърватия)

Одензе (Дания) - Мъдъруел (Шотландия)

ПАОК Солун (Гърция) - Фенербахче (Турция)

Виляреал (Испания) - Днепър Могильов (Беларус)

Тимишоара (Румъния) - Манчестър Сити (Англия)



Last Updated on Friday, 06 August 2010 18:52
 

Анкети

Ювентус Киево 16/02/2014
 

Класиране

         2012-2013
1. Ювентус 83
2. Наполи

72

3. Милан 65
4. Фиорентина 61
5. Рома 58
6. Удинезе 57
7. Лацио 55
8. Интер 53
9.

Катаня

51
10.  Парма 43
11.  Каляри 43
12.  Болоня 40
13.  Киево 40
14.  Аталанта 39
15. Сампдория 38
16.  Торино 36
17.  Дженоа 35
18.  Палермо 32
19. Сиена 30
20.  Пескара 22